J 1 High School USA - 15 - 18 років

J1 High School USA - програма міжнародного культурного обміну для учнів старших класів середньої школи (9-11 клас).

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАБІР КАНДИДАТІВ НА 2020-2021 навчальний рік. КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ – лютий  2020 РОКУ.

Приймаються кандидати з датами народження в період з 10 березня 2002 р. до 1 серпня 2005 р.

Шкільна програма для старшокласників (програма середньої школи) J-1 в Сполучених Штатах (HAS – High School in America)  - це сімейна програма, заснована на повсякденному житті в родині, школі і співтоваристві, яка не є туристичною. Її мета - культурний обмін, що вимагає готовності адаптуватися до розуміння і сприйняття традицій нової культури, суспільства і сім'ї, які можуть сильно відрізнятися від власних. Учасники цієї програми є представниками своїх культур і роблять все можливе, щоб заслужити повагу до своїх співвітчизників, відвідують середню Американську школу так само, як і їхні однолітки в США. Приймаючим сім'ям не виплачують фінансову компенсацію за хостинг. Їх винагорода - це можливість познайомитися з учнем, його країною та культурою.

Програма J-1 High School (академічний рік в США для старшокласників) є чудовою альтернативою для тих, хто не пройшов відбір для участі в програмі Flex - безкоштовна програма культурного обміну школярів у США, яка спонсується урядом. Програма дає стипендії, що дозволяють школярам на 1 рік поїхати в Америку. За своєю суттю обидві програми ідентичні (навчання, проживання в гостьових сім'ях, підбір приймаючих родин для учасників тощо), але варто врахувати, що конкурсний відбір для участі у програмі FLEX закінчується навесні, і всі конкурсанти, які подавали документи восени , дізнаються про рішення комісії приблизно в середині травня.
Тим часом, усі кандидати, які зареєструвалися для участі в програмі J-1 High School USA, гарантовано можуть розраховувати на те, що вони будуть зараховані в Американську школу, за умови подачі документів до крайнього терміну реєстрації або до того, як набір буде припинено (якщо останнє настане раніше заявленого крайнього терміну реєстрації, так як кількість місць за даною програмою щороку обмежена).

 


[1] З 13.12.2016 введена передплата у розмірі 40€ на всі країни Європи
Остаточна віртість послуг нашої агенції оплачується лише після погодження на запропоновану вакансію гостьовою сім’єю та підписання контракту з приймаючою сім’єю.

[2] - оплата послуг відбувається у три етапи: - 50 USD реєстраційний збір. Безповоротний. Після підписання Договору про участь у програмі. Всі оплати за наші послуги проводяться у гривневому еквіваленті за курсом ПриватБанку на день оплати - 300 USD обов’язковий програмний збір. Сплачується безпосередньо після подбору сім’ї і не повертається у випадку відмови у візі. - 250 USD вартість послуг нашої агенції. Після отримання візи J-1 у посольстві США.

[3] - оплата візового збору - за посиланням

[4] сплачується разом з поворотним депозитом після проходження інтерв’ю зі співробітником нашої агенції і підписання Договору про надання послуг.

Зворотний зв'язок

Ви можете написати листа админістрації сайту

Наша адреса

au log white
АГЕНЦІЯ МІЖНАРОДНИХ ПРОГРАМ КУЛЬТУРНОГО
ОБМІНУ "ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ"  

Івано-Франківськ, Івано-Франківска область, 76000

вул. Січових Стрільців, 19 приміщення Інтертелекому, Івано-Франківськ, Івано-Франківска область, 76000

Тел: +38 (099) 092-15-31

Ми в соцмережах