ЯК ВОНО, БАТЬКАМ, ЧИЯ ДИТИНА НАВЧАЄТЬСЯ ЗА КОРДОНОМ? (інтерв’ю з перших вуст)

Сьогодні ми поспілкувалися з мамою Володимира з Івано-Франківська, який був у США по програмі J-1 High School.

— Доброго дня, Лідо!
— Доброго дня!
— Розкажіть, як і чому все-таки зважились на поїздку дитини за кордон?
— На поїздку зважилися для того, щоб син покращив свій рівень англійської, також хотілося, щоб він відчув себе самостійним, навчився сам приймати рішення і нести за них відповідальність. У 15 років дітям здається, що вони все вміють і все можуть, тому самостійне перебування в іншій країні дає безцінний досвід.

— А чи були у Вас якісь побоювання щодо поїздки?
— Звичайно, хвилювання були. На кожному етапі різні. Спочатку - як пройде переліт (у нас було не все "гладко" - літак затримався у Нью-Йорку, Володі прийшлося чекати 12 годин на рейс). Далі хвилювалися за те, як складуться стосунки у сім'ї, з братами ( і недаремно, бо конфлікти були). Одним словом, хвилювалися за все.

— Чи збігаються Ваші очікування від поїздки з реальністю?
— Не можу відповісти на це питання. Тепер, після всього, я розумію, що поїздка однозначно пішла сину на користь, це безцінний досвід, який тут, вдома, він би ніколи не зміг отримати. Але, якщо чесно, на самому початку я не знала, чого очікувати. Я дуже емоційна людина, як мамі, мені важко далися усі ці переживання. Проте, незважаючи ні на що, я дуже вдячна вашій агенції за таку чудову можливість.

— Що б порадили батьками, які хочуть відправити дитину на навчання за кордоном?
— Порада: якщо вже вирішили їхати, то треба йти до кінця. Проблеми будуть, бо без них ніяк, і у кожного вони різні. Важливо підтримувати свою дитину в усьому. Також раджу слухати порад працівників освітньої агенції «Європейські стандарти», бо без них ми не справилися б, однозначно.

— На що б порадили звернути увагу дитині перед поїздкою?
— Ще до поїздки раджу дуже ретельно вивчити всі правила, заборони та обмеження, чітко обговорити з дитиною, що можна, а що категорично заборонено. Бо саме через це у Володі склалася дуже неприємна ситуація з незворотніми наслідками.

— Як обирали фірму, на що звертали увагу? Чи задоволені послугами?
— Вибір вашої агенції я називаю Божим провидінням. У Фейсбуці випадково побачили рекламу. Ми з чоловіком звернули увагу, що фірма знаходиться в Івано-Франківську, для нас це було великим плюсом. Можливо, ми, як кажуть, "старої закалки" — не сприймаємо зустрічі та вирішування справ онлайн. Але після спілкування з п. Еллою, усі наші сумніви розвіялися.

— Як переживали тривалу розлуку з сином? Як комунікували між собою?
— Я вже згадувала про свою емоційність, тому, звісно, було важко. У мене є ще двоє дітей, вони допомагати мені не нудьгувати та менше переживати. Спілкувалися ми через месенджер, зазвичай переписка, іноді відео-дзвінки.

— Чи задоволені Ви і Ваша дитина умовами програми та умовами проживання?
— Так. Я читала багато відгуків дітей, що їздили також і по програмі Flex, тому вважаю, що умови були добрими. Голодним Володя ніколи не був, бо враховуючи те, що у нього якраз була інтенсивна фаза росту, їсти він хотів багато.
Взагалі зі слів сина, йому дуже сподобалося навчання у школі. Діти прийняли його дуже щиро, він знайшов багато нових друзів. Звичайно, важливим є те, що Володя сам дуже комунікабельний, але й американські діти дуже щирі. Ставлення вчителів до сина було також хорошим.

Ми щиро дякуємо пані Лідії за приділені час, увагу та вичерпні відповіді, а Володі бажаємо подальших успіхів у навчанні!

Обратная связь

Вы можете написать письмо администрации сайта

Наш адрес

au log white
АГЕНТСТВО МЕЖДУНАРОДНЫХ ПРОГРАММ КУЛЬТУРНОГО ОБМЕНА "ЕВРОПЕЙСКИЕ СТАНДАРТЫ


Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область, 76000

Тел: +38 (099) 092-15-31

Мы в соцсетях