ЩО БУДЕ З ПРОГРАМАМИ ШКІЛЬНОГО ОБМІНУ В США У 2020 році?

Шановні Учасники шкільних програм у США та їх Батьки!

Ми щиро сподіваємося, що це повідомлення застане кожного з Вас у мирі та безпеці! Так, як США вже третій місяць живе з Covid-19, ми хочемо надати Вам оновлену інформацію стосовно наших шкільних програм у цій країні, а саме J-1 та F-1. Розуміємо, наскільки важкими були останні місяці через напруженість ситуації —тому дякуємо за Ваше терпіння та довіру до нашої агенції

Незважаючи на невизначеність, яку усі ми відчуваємо, наші партнери у США продовжують працювати, щоб забезпечити клієнтів можливістю навчатись в Американських школах з серпня/вересня цього року. Наші партнери особливу увагу звертають на здоров'я та добробут студентів, місцевих координаторів і приймаючих сімей. Багатьом країнам знадобилося близько 8-10 тижнів суворого дотримання соціального дистанціювання та закриття певних сфер бізнесу, щоб "вирівняти криву" поширення хвороби у певних регіонах. Наші колеги у Чикаго та Бостоні вже 7 тижнів перебувають у стані обмеженої мобільності, проте зараз вони повідомляють, що деякі штати планують заходи щодо відновлення місцевої економіки. Наші партнери висловлюють сподівання, що до червня/липня суспільне життя почне повертатись до звичного ритму. Ці прогнози також базуються на інформації від інших країн, де ситуація з COVID-19 була схожою.

Розміщення у приймаючих родинах: Протягом останніх тижнів наші партнери оновили договори з місцевими координаторами, де повідомили про зміни у діяльності агенцій. Американські колеги вважають, що програма, можливо, зміниться через пандемію COVID-19. Хоча цього року у березні ми були змушені попросити усіх наших учнів повернутися додому через пандемію та закриття шкіл, останнім часом у американських агенцій головним акцентом було те, як адаптувати наші процедури, щоб могти ефективніше працювати під час пандемії. Наші партнери разом із місцевими координаторами впевнені у тому, що зможуть ефективно розміщувати, контролювати та підтримувати студентів протягом наступного навчального року. Наші місцеві координатори продовжують залучати приймаючі родини і роблять все можливе для того, щоб могти розміщувати наших клієнтів у американських приймаючих сім'ях. Оскільки у США залишаються регіони, розміщення у яких на даний момент є неможливим через дотримання соціального дистанціювання, ми не зможемо доопрацювати заявки тих наших клієнтів, котрі у своїх анкетах зазначили конкретне місто або регіон у США, доки не будуть зняті деякі обмеження. Проте, ми спостерігаємо певні позитивні зрушення та очікуємо, що зможемо доопрацювати заявки протягом літа.

Школи: Однією з проблем, яка хвилює усіх нас, є відкриття шкіл восени. Хоча деякі школи вже повідомили наших партнерів, що не зможуть прийняти іноземних студентів цього навчального року, багато інших шкіл висловили постійну підтримку програм J-1/F-1 high school. Наші партнери повідомляють про те, що зараз усі школи розробляють нову політику та процедури для майбутнього навчального року, щоб могти відкритись, дотримуючись усіх правил соціального дистанціювання. Також відомо, що чимало шкіл розглядають способи, як дозволити студентам/викладачам, які захворіють у наступному навчальному році, ізолюватися вдома протягом певного періоду часу (можливо, на 2 тижні), залишаючись на зв’язку зі своїми однокласниками, та маючи змогу виконувати шкільну роботу. Ми знаємо, що деякі школи переглядають розпорядок дня учнів, щоб мінімізувати розповсюдження захворювання, якщо у громаді/школі відбудеться новий спалах. Незважаючи на те, що процес навчання у школах світу буде змінюватися, нам приємно бачити конкретні кроки, які дозволять школам знову відкритися восени.

Візи: Ще один важливий момент, який турбує усіх нас — видача віз для навчання у США. Від Державного департаменту наші американські партнери не отримали конкретної інформації щодо того, коли посольства та консульства відновлять оформлення віз. Проте, наші європейські колеги повідомили, що, згідно з інформацією від посольства США, консульські служби відновлять свою роботу в кінці червня. Так, як це може відбутись не у всіх країнах одночасно, ймовірно, консульські служби вже відновлять свою роботу до середини липня у більшості країн, і це дозволить студентам приїхати у серпні/вересні у США.

Авіакомпанії: Американські авіакомпанії роблять усе можливе для дотримання соціального дистанціювання та обмеження поширення вірусу, водночас відновлюючи регулярні рейси. Американські перевізники вже повідомляють про те, що з наступних тижнів вимагатимуть від пасажирів носіння медичних масок протягом рейсу, а деякі компанії самі надаватимуть їх пасажирам. Багато компаній також вносять зміни щодо дистанції між сидіннями, щоб збільшити відстань між пасажирами, та змінюють процедуру посадки на рейс.

Усі ці дані від місцевих координаторів наших американських партнерів, шкіл та авіакомпаній дають нам впевненість продовжувати нашу роботу з підготовки до від’їзду учнів наприкінці літа. Але необхідно визнати, що наступний навчальний рік буде новим досвідом для усього світу. Розробляється багато нових норм і, ми з партнерами продовжуємо працювати разом, щоб адаптуватись до них. Ми запевняємо усіх наших клієнтів у професіоналізмі працівників нашої агенції та партнерів. Ми заслуговуємо на довіру учнів та батьків, які прийняли рішення розпочати свій наступний навчальний рік у США, незважаючи на ситуацію, що склалася. Зі свого боку, ми розраховуємо на Вашу гнучкість у разі виникнення проблем, пов’язаних з пандемією COVID-19.

Оплата: враховуючи те, що ми і наші партнери продовжуємо працювати і готуватися до майбутнього навчального року, дуже важливо, щоб усі наші клієнти розуміли важливість проведення оплат згідно з умовами договорів. Ми розуміємо, що причиною, яка зупиняє деяких батьків здійснити остаточний платіж, є пандемія COVID-19 у світі або тимчасово припинена робота американських консульств та посольств. Важливо усвідомлювати, що Ваші вчасні оплати є необхідними для підтримання роботи наших партнерів у забезпеченні клієнтів приймаючими родинами та зарахуванні у школи. Крім того, наші партнери вже розпочали надсилати нам DS-2019, щоб уникнути затримки. Важливо, щоб студенти вже були готовими до оформлення віз, коли їх видача відновиться. Ми розуміємо, що існує невизначеність, але нам необхідно мати чітке розуміння того, що учасники точно будуть брати участь у програмі восени. Виготовлення та відправлення документів, необхідних для подачі на візи J-1/F-1, є неможливими до повної оплати послуг.

Ми щиро дякуємо усім своїм клієнтам за те, що обрали саме нас та довірили організацію навчання своїх дітей у школах США команді освітньої агенції «Європейські стандарти».

З повагою,
Команда освітньої агенції «Європейські стандарти», ТМ

Обратная связь

Вы можете написать письмо администрации сайта

Наш адрес

au log white
АГЕНТСТВО МЕЖДУНАРОДНЫХ ПРОГРАММ КУЛЬТУРНОГО ОБМЕНА "ЕВРОПЕЙСКИЕ СТАНДАРТЫ


Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область, 76000

Тел: +38 (099) 092-15-31

Мы в соцсетях