COVID-19: ТЕРМІНОВЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО СТУДЕНТІВ ТА АПЛІКАНТІВ НАШОЇ АГЕНЦІЇ

Шановні Студенти, їх Батьки та Потенційні Клієнти!

Сьогодні вночі отримали такого листа від нашого Американського партнера GreenHeartExchange, який є уповноваженим J-1 Спонсором від Департаменту США. Ділимося ним із Вами. Листа було написано Лорою Роуз, яка є генеральним директором Greenheart і наразі проживає в Іспанії.

Ми щиро вдячні вам за вашу підтримку та терпіння у час, коли ми стикаємося з цими складними обставинами. Наша перша і головна турбота - це безпека наших учасників, гостьових родин, персоналу та партнерських організацій, що змушує нас терміново приймати дуже важкі рішення.

Як відомо, ми живемо у безпрецендентний період у новітній історії. Ніколи в своєму житті ми не відчували пандемії ступеня тяжкості як Covid-19, яка так сильно впливала б на земну кулю. Минулого тижня в Іспанії було зареєстровано 222 випадки зараження, сьогодні є понад 9000 людей, а лише вчора померло понад 150 людей, більшість з них - у Мадриді, де ми проживаємо з Емануель. На даний момент Іспанія перебуває у закритому режимі, коли всі магазини, ресторани, театри та парки розваг закриті. Військові машини постійно патрулюють вулиці, вимагаючи повернення людей додому, якщо у них не має надзвичайної причини для того, щоб покидати свої будинки.

Сполучені Штати, хоча й досі частково заперечують, до травня опиняться в повному складі під дією пандемії, якщо не раніше. Якраз сьогодні під час брифінгу президента Білого дому Трамп заявив, що цілком можливо, що американцям доведеться зачаїтися та продовжувати дотримуватися соціальної дистанції принаймні до липня-серпня для протистояння пандемії. Доктор Марті Маркарі, прес-секретар департаменту громадського здоров'я Університету Джона Хопкінса (УДХ) вчора оголосив, що за підрахунками УДХ, в США вже є від 50 000 до половини мільйона недіагностованих випадків вірусу через відсутність наборів тестів. У той же час, джерела CDC (див. інтерактивну карту https://time.com/5801726/coronavirus-models-forecast/ ) показують, що до 30 квітня в США може бути близько 1,5 мільйонів випадків, якщо негайні закриття не стануть примусовими в кожному місті та штаті в США.

Епідеміолог з Гарвардського університету (https://thehill.com/policy/healthcare/public-global-health/485602-virus-expert-as-much-as-70-percent-of-worlds) каже, що близько 70% населення світу мож заразитися коронавірусом, особливо тому, що не існує організованої глобальної реакції на вирішення тяжкості ситуації. Через важкість ситуації індустрія програм обміну негайно вживає кардинальних заходів, а саме:

• AFS та ISE прийняли рішення про репатріацію всіх студентів своїх навчальних курсів з усього світу сьогодні.
• Educatius, наш прямий партнер та найбільший Спонсор програми F-1 High School USA, негайно репатріює всіх своїх студентів.
• Країни Данія та Норвегія просять усіх громадян, де б вони не були у світі, повернутися додому. Очікується, що Швеція зробить те саме в будь-який день.
• CCI Іспанія скасовує свої літні групові програми в Greenheart і просить своїх старшокласників в США повернутися в Іспанію зараз.
• Інші спонсорські організації зараз переоцінюють свою політику і негайно вийдуть із власними заявами

Відповідь нашого партнера Greenheart на коронавірус:

• У світлі експонентного поширення вірусу та коментарів від наших партнерів, що надсилають і приймають, по всьому світу, Greenheart International вимагає від усіх учасників, які зараз перебувають на програмах Greenheart в США, а також тих, хто подорожує за кордон з Greenheart Travel, негайно повертайтесь у свої країни, незалежно від бажань або бажань гостьових родин завершити свої програми.
• Крім того, всі літні програми Greenheart 2020 будуть скасовані або відкладені до 1 серпня 2020 року. Це означає, що ми скасовуємо усі наші заплановані групові поїздки та інші програми культурного обміну, які розпочинаються раніше кінця липня.
До Ваших послуг наш персонал залишатиметься на своїх місцях, щоб допомогти студентам у складанні планів повернення і просимо всіх студентів та їх батьків співпрацювати в повній мірі, щоб прискорити ці повернення до того, як більшість рейсів буде скасовано. Ми також радимо учням залишатися в контакті зі своєю приймаючою школою після повернення додому щоб продовжити онлайн-навчання та отримати табелі в кінці навчального року.

Ми опублікуємо оновлене звернення до своїх студентів та аплікантів, щойно отримаємо більше інформації про вплив Covid-19 пізніше цього тижня.
Ми вдячні всім вам за підтримку та розуміння в цей надзвичайно складний час.
Будьте здоровими та в безпеці,

З солідарністю
Ваша освітня агенція «Європейські стандарти»

Обратная связь

Вы можете написать письмо администрации сайта

Наш адрес

au log white
АГЕНТСТВО МЕЖДУНАРОДНЫХ ПРОГРАММ КУЛЬТУРНОГО ОБМЕНА "ЕВРОПЕЙСКИЕ СТАНДАРТЫ


Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область, 76000

Тел: +38 (099) 092-15-31

Мы в соцсетях