Чи можливе ухилення від обов’язкової вакцинації іноземним учням та студентам, які планують навчатися у США?

Оскільки американські школи з кожним роком ставлять все жорсткіші вимоги щодо щеплень, дуже важливо, щоб учні отримали всі необхідні вакцинації до приїзду в США. Також дуже важливо, щоб тип вакцини, кількість доз та терміни вакцинації відповідали вимогам.

Зверніть увагу на наступні зміни.

«Карта імунізації учня є дуже важливою для американських шкіл. Неповний перелік необхідних вакцинацій може подовжити термін розгляду документів, або взагалі унеможливити навчання в тій чи інший школі. Якщо учень приїхав до США, не маючи усіх необхідних вакцинацій, це означає, що він буде змушений доробити їх тут за власні кошти. Зверніть увагу, що перелік обов’язкових щеплень може змінюватись залежно від регламенту школи.» - з такими листами Американські школи недавно звернулися до всіх Американських уповноважених Спонсорів, що мають дозвіл на розміщення іноземних студентів у школах США та приймаючих родинах.

 • Дифтерія, кашлюк, правець: усі учні мають мати ревакцинацію проти дифтерії, кашлюка, правцю протягом останніх 10 років від їхнього початку навчання у школі. Якщо остання ревакцинація була більше, ніж 10 років тому, то учень має отримати повторну дозу до приїзду в США.
 • Поліомієліт: усі учні мають отримати 4 дози вакцинації проти поліомієліту. Принаймні одна доза має бути зроблена після того, як дитині виповнилось 4 роки.
 • Кір, краснуха, паротит: усі учні мають мати дві дози вакцинації проти кору, краснухи, паротиту. Америкаські школи вважатимуть вакцинацію недійсною, якщо хоча б одна доза була введена до того, як дитині виповнився 1 рік.
 • Необхідно, щоб лікар учня вказав, який тип вакцини проти менінгококу він отримав. Більшість американських шкіл вимагає, щоб це була вакцина типу ACWY / MCV4.
 • Якщо учень хворів вітряною віспою, кором, паротитом, краснухою, то вказується місяць і рік, коли учень переніс це захворювання.

Перелік інших обов’язкових вакцинацій:

 • Дифтерія, кашлюк, правець: учні повинні мати щонайменше чотири дози. Будь ласка, зверніть увагу на тип вакцинації, що застосовується у протоколі вакцинації.
 • Гепатит А: учні мають мати 2 дози вакцини проти гепатиту А.
 • Гепатит В: учні мають мати 3 дози вакцини проти гепатиту В.
 • Менінгококова інфекція: перша доза вводиться у віці 11-12 років, ревакцинація - у 16 років. Вакцинація проти менінгококу B - це інший тип вакцини, який вводиться після 16 років.
 • Вітряна віспа: школи очікують, що діти перехворіли вітряною віспою у дитинстві. Якщо дитина перенесла дане захворювання, то потрібно вказати коли саме. Якщо ж дитина не хворіла, тоді їй необхідно отримати 2 дози вакцини проти вітряної віспи.
 • Туберкульоз (проба Манту): учні мають мати підтвердження про відсутність туберкульозу. Якщо після щеплення проба була позитивною, тоді учню необхідно зробити рентген грудної клітки для підтвердження відсутності хвороби. Лікар учня повинен надати інформацію про дату проведення рентген дослідження та його результати.

Просимо усіх батьків, чиї діти планують навчання у США наступного учбового року 2020-2021 і вже займаються збором усіх необхідних аплікаційних документів, віднестися із повагою до наведених вище вимог і утриматися від коментарів. Адже мова йдеться про медичні вимоги, затверджені на державному рівні і які стосуються усіх без винятку учнів шкіл США, незалежно від того є вони резидентами чи іноземцями. Щеплення учнів  - є обов'язковою вимогою у США уже упродовж багатьох років і відмовитися від вакцинації можливо лише в дуже обмежених випадках. В деяких штатах ухилення від вакцинації можливе виключно за рішенням суду

Обратная связь

Вы можете написать письмо администрации сайта

Наш адрес

au log white
АГЕНТСТВО МЕЖДУНАРОДНЫХ ПРОГРАММ КУЛЬТУРНОГО ОБМЕНА "ЕВРОПЕЙСКИЕ СТАНДАРТЫ


Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область, 76000

Тел: +38 (099) 092-15-31

Мы в соцсетях