Зимові канікули в Лос-Анджелесі

Останній день реєстрації для тих, хто хоче подаватися на візу разом із групою - 24 жовтня! Ті, хто мають візи або хочуть подаватися на візу самостійно, зможуть приєднатися до нашої групи до 15 листопада, за умови наявності вільних місць (наразі їх залишилося усього 2)

Для кого? - Для дітей 13-17,5 років, які володіють англійською мовою на побутовому базовому рівні, мають задовільний стан здоров’я і, звичайно, непереборне бажання побачити справжнє американське життя зсередини!

Де саме? - Лос-Анджелес, Каліфорнія, США

Коли? - Виліт зі Львова 11.01.2020,  повернення - 26.01.2020.

Кількість дітей у групі – 15 осіб, плюс 2 лідери групи: директор освітньої агенції «Європейські стандарти» Елла Левашова та @aniavelychko_english - директор авторських курсів англійської мови

Групова подача документів на візу: 46-ий календарний тиждень року (11-15.11.2019)

Напевно, кожен підліток мріє відвідати Америку. Побувати на іншому континенті. Побачити зовсім новий світ.

Цієї зими, а саме під час канікул, ми організовуємо двотижневу групову поїздку у місто Лос-Анджелес, штат Каліфорнія для школярів 13-17,5 років. Лос-Анджелес - місто в Каліфорнії, відоме, як центр кіноіндустрії. Місто Ангелів, Ла Ла Ленд, Місто, де збувають мрії! Саме біля Лос-Анджелеса знаходиться найперший Діснейленд, який був збудований ще за життя самого Волта Діснея. Відразу захотілось тут побувати, правда? J

Це буде не просто подорож! Два незабутні тижні за океаном. Діти житимуть у приймаючих сім’ях, крім цього матимуть уроки англійської мови та заняття, присвячені американській культурі. А ще будуть екскурсії та можливість відвідувати уроки в американській школі. Уявіть собі уроки у справжній американській школі з американськими підлітками! Це чудова можливість познайомитись з американською школою для тих, хто ще сумнівається чи навчання у школі США чи це саме те, що він шукає.

Обіцяємо, що діти будуть у захваті! Веселі та динамічні уроки англійської мови та американської культури допомагають дітям вдосконалити свої навички у неформальній обстановці, а перебування і спілкування з американськими однолітками та приймаючою сім'єю дають можливість зануритися у культурний обмін наповну.

Групова програма в США однозначно залишиться у пам'яті Вашої дитини незабутнім життєвим досвідом.

Вартість поїздки: $3500.

У вартість програми включено:

-   харчування та проживання у приймаючій сім’ї;

-   12 годин на тиждень уроків англійської та уроків, присвячених американській культурі з усіма необхідними навчальними матеріалами;

-   2-4 дні навчання в Американській школі

-   одна екскурсія на тиждень (зранку до вечора);

-   2 культурні заходи в тиждень по пів дня;

-   одна волонтерська діяльність з нашим Американським Партнером GreenHeart Exchange, розроблена Департаментом США;

-   студентське орієнтування;

-   привітальна і прощальна вечірки;

-   медичне страхування і страхування від нещасних випадків;

-   аеропортовий трансфер в обидві сторони;

-   послуги координатора нашого Американського партнера упродовж усього перебування в США;

  • авіапереліт;
  • візовий збір в Посольстві США в Києві - $160 (власникам візи B1/B2 повезло, бо Вам не потрібно буде відкривати візу заново і відповідно оплачувати $160).

Також потрібно розраховувати на особисті витрати (близько $100 / тиждень).

Якщо хочете, щоб ваші діти здобули незабутній та корисний досвід подорожей з вивченням іноземної мови, ця поїздка є чудовою можливістю втілити свої бажання на практиці!

Плани наших попередніх подорожей може переглянути тут

https://www.instagram.com/p/B0s0PeoF4MO/?utm_source=ig_web_copy_link

Обратная связь

Вы можете написать письмо администрации сайта

Наш адрес

au log white
АГЕНТСТВО МЕЖДУНАРОДНЫХ ПРОГРАММ КУЛЬТУРНОГО ОБМЕНА "ЕВРОПЕЙСКИЕ СТАНДАРТЫ


Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область, 76000

Тел: +38 (099) 092-15-31

Мы в соцсетях