ЗИМОВІ КАНІКУЛИ У США

Для кого? - Для дітей 13-17,5 років, які володіють англійською мовою на побутовому базовому рівні, мають задовільний стан здоров’я і, звичайно, непереборне бажання побачити справжнє американське життя зсередини!

Де саме? - Саванна, Джорджія

Коли? - Виліт зі Львова 11.01.2020. Повернення - 26.01.2020.

Кількість чоловік у групі – 12-15, плюс 2 лідера групи: директор освітньої агенції «Європейські стандарти» Елла Левашова та @aniavelychko_english - директор авторських курсів англійської мови.

Групова подача на візу: кінець жовтня-початок листопада

Напевно, кожен підліток мріє відвідати Америку. Побувати на іншому континенті. Побачити зовсім новий світ.

Цієї зими, а саме під час канікул, ми організовуємо двотижневу групову поїздку у місто Саванна, штат Джорджія для школярів 13-17,5 років. Це буде не просто подорож! Два неймовірні тижні за океаном. Діти житимуть у приймаючих сім’ях, крім цього матимуть уроки англійської мови та заняття, присвячені американській культурі. А ще будуть екскурсії та можливість відвідувати уроки в Американській школі.

Обіцяємо, що діти будуть у захваті! Веселі та динамічні уроки англійської мови та американської культури допомагають дітям вдосконалити свої навички у неформальній обстановці, а перебування і спілкування з американськими однолітками та приймаючою сім'єю дають можливість зануритися у культурний обмін наповну.

Місто з красивою назвою Саванна є неймовірно живописним куточком штату Джорджія. Воно розташоване на березі річки Саванни та неподалік від Атлантичного океану. Місто має давню історію. Воно було створене у 1733 році. Прогулявшись старовинними вуличками Саванни відразу поринаєш у її південний шарм, теплу атмосферу і незвичну романтику. Це місто не схоже ні на одне інше в Америці. Воно має щось своє, особливе.

У центрі Саванни є 22 сквери, кожен з яких має свою історію. А в Chippewa Square був знятий фільм «Форрест Ґамп». Саме тут головний герой сидів на лавочці та розповідав свою життєву історію.

Групова програма в США однозначно залишиться у пам'яті Вашої дитини незабутнім життєвим досвідом.

Вартість поїздки: $3300.

У вартість програми включено:

-   харчування та проживання у приймаючій сім’ї;

-   12 годин на тиждень уроків англійської та уроків, присвячених американській культурі з усіма необхідними навчальними матеріалами;

-   одна екскурсія на тиждень (зранку до вечора);

-   2 культурні заходи в тиждень по пів дня;

-   одна волонтерська діяльність з нашим Американським Партнером GreenHeart Exchange, розроблена Департаментом США;

-   студентське орієнтування;

-   привітальна і прощальна вечірки;

-   медичне страхування і страхування від нещасних випадків;

-   аеропортовий трансфер в обидві сторони;

-   послуги координатора нашого Американського партнера упродовж усього перебування в США.

  • авіапереліт
  • візовий збір в Посольстві США в Києві - $160 (власникам візи B1/B2 повезло, бо Вам не потрібно буде відкривати візу заново).

Також потрібно розраховувати на особисті витрати (близько $75 / тиждень).

Що може вразити вас в Америці? Добрі та усміхнені люди навколо. Це, напевно, буде перше, на що ви звернете увагу. Їхня привітність та відкритість підкорять вас. Це так приємно, коли просто йдучи по вулиці зустрічаєшся поглядом з людиною, а вона тобі усміхається у відповідь та ще й запитує, як твої справи. Спочатку незвично, але до хорошого звикаєш швидко.

Якщо хочете, щоб ваші діти здобули незабутній та корисний досвід подорожей з вивченням іноземної мови, ця поїздка є чудовою можливістю.

Також ця поїздка є доцільною для тих, хто хотів би побачити США перед тим, як подавати документи на навчання в американській школі наступного року

Гарантуємо якість послуг на найвищому  рівні та те, що діти приїдуть змотивовані  і готові підкорювати нові вершини!

Обратная связь

Вы можете написать письмо администрации сайта

Наш адрес

au log white
АГЕНТСТВО МЕЖДУНАРОДНЫХ ПРОГРАММ КУЛЬТУРНОГО ОБМЕНА "ЕВРОПЕЙСКИЕ СТАНДАРТЫ


Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область, 76000

Тел: +38 (099) 092-15-31

Мы в соцсетях