ПРОГРАМИ ОБМІНУ У США ДЛЯ ДІТЕЙ 13-18 РОКІВ

  • J-1 HIGH SCHOOL PROGRAM

інша назва програми HIGH SCHOOL in AMERICA, HSA

Програма J-1 HIGH SCHOOL дає можливість старшокласникам у віці 15-18 років відвідувати державну середню школу по всій території США, проживаючи у приймаючій американській сім’ї. Учні зможуть вдосконалити свою англійську мову, здобути лідерські навички, подорожувати та розповідати американцям про свою країну. Дана програма є платним аналогом відомої безкоштовної програми FLEX, де розміщення учасників відбувається уповноваженими Спонсорами від Департаменту США, тому учасники HSA, так само як і учасники FLEX, не мають права обирати штат, школу, родину. Можливі варіанти навчання протягом 2-4 тижнів, семестру та одного навчального року.

Реєстація на програму J-1 High School на  другий семестр 2019-2020 навчального року закінчується вже зовсім скоро - 15 жовтня. Приймаються заявки від кандидатів з датами народження 10.03.2001 - 01.08.2004.

Розпочато набір на річну програму навчання в американських школах на 2020-2021 рік. Дати народження кандидатів – 10.03.2002-1.08.2005.

Вартість річної програми - $7,000.

  • HIGH SCHOOL PROGRAM (PRIVATE AND BOARDING SCHOOLS)

Програма середньої школи F-1 High School дозволяє учасникам у віці 13-18 років самостійно обрати певне місце та навіть школу, у якій вони хотіли б навчатись. За даною програмою студенти (саме так називають старшокласників у США) можуть проживати навіть у близьких родичів чи знайомих. Ми допоможемо підібрати Вам школу згідно інтересів Вашої дитини та Вашого бюджету.  Це можуть бути державні, приватні школи або ж школи-пансіони. Тривалість програми варіює від 3 місяців (один триместр) до 4 навчальних років середньої школи. Після закінчення навчання у деяких школах можна отримати атестат американського зразка, а з ним і право подаватися до ВУЗів США на загальних засадах з усіма американськими абітурієнтами.

У нас Ви можете дізнатись перелік шкіл, у яких ще є вільні місця для іноземних учнів для навчання у другому семестрі та весняному триместрі 2019-2020 навчального року. Зверніть увагу, що місця для іноземних учнів у таких школах є обмеженими і закінчуються досить швидко.

Реєстрацію на 2020-2021 н.р. уже розпочато.

Вартість річної програми  - від $17,360

  • КОРОТКОТЕРМІНОВІ ГРУПОВІ ПОЇЗДКИ

Групові поїздки під час зимових та літніх канікул у США з проживанням у приймаючій родині є чудовою можливістю для школярів 13-17,5 років поринути в американську культуру та отримати незабутні спогади з однолітками. Веселі та динамічні уроки англійської мови та американської культури допомагають дітям вдосконалити свої навички у неформальній обстановці, а перебування і спілкування з американською приймаючою сім'єю та відвідування уроків в Американській школі дають можливість пізнати культурний обмін наповну. Доступні різні напрямки поїздки, кожен з яких цікавий по-своєму. Розміри групи – 12-15 дітей з одним або двома дорослими лідерами групи. Поїздка може тривати від 2 до 3 тижнів. Вартість поїздки залежить від сезону, напрямку та тривалості і включає страхування, авіапереліт, візовий збір, вартість програми, розміщення та харчування в гостьовій родині – від $3000 (2-тижнева поїздка під час зимових канікул). Зателефонуйте до нас і дізнайтеся про доступні місця, напрямок та дати вильоту нашої наступної поїздки або ж підписуйтеся на нас в соцмережах та залишайтеся в курсі усіх заходів та поїздок від нашої агенції

INSTAGRAM @educationalagency_es

Facebook @aupair.europa.usa

Наші контакти:

Tel/Viber/Whatsapp: +380503177770

Бельведерська, 27-а, м. Івано-Франківськ

З повагою,

Команда освітньої агенції «Європейські Стандарти»

Обратная связь

Вы можете написать письмо администрации сайта

Наш адрес

au log white
АГЕНТСТВО МЕЖДУНАРОДНЫХ ПРОГРАММ КУЛЬТУРНОГО ОБМЕНА "ЕВРОПЕЙСКИЕ СТАНДАРТЫ


Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область, 76000

Тел: +38 (099) 092-15-31

Мы в соцсетях