Альтернативи програми FLEX. Школи, у яких ще є вільні місця для навчання у другому (зимовому) семестрі 2019-2020 року

Дехто вже встиг написати FLEX-тестування, а хтось тільки чекає цього відповідально моменту. Бажаємо учасникам успіху та лише позитивного настрою!

Якщо ж не вдалось пройти у наступний тур, то радимо ні в якому разі не засмучуватись і залишатись на позитиві. Мрії мають властивість здійснюватись, тому мрійте, і все буде! А також читайте далі, що для цього потрібно зробити.

Не вдалося пройти відбір для участі у безкоштовній програмі FLEX від американського уряду? Але досі бажаєш навчатись в американській школі та прожити рік в американській сім’ї? Не засмучуйся!

Пропонуємо альтернативи програми FLEX

Програма F-1 High School USA

Її особливість у тому, що кандидат самостійно обирає школу, у якій хотів би навчатись. Це може бути державна, приватна школа, або ж школа-пансіон. Кожна з них має свої переваги, тому кандидат обирає те, що підходить йому найбільше. Так, як школу кандидат обирає самостійно, то й штат, у якому він буде проживати, він знає наперед (на відміну від програми Flex).

Зверніть увагу, що місця для іноземних учнів у таких школах є обмеженими і закінчуються досить швидко, особливо, коли заклад займає перші місця у рейтингах.

Пропонуємо перелік шкіл, у яких ще є місця на другий (зимовий) семестр. Чим швидше ви оберете школу, тим більші шанси, що ви встигнете подати докумети та будете зараховані на навчання у бажану школу.

Триместрові програми (школа та вартість навчання у ній):

 • Chelsea Academy $14,190
 • Stearns High School $13,690
 • Saint Dominic Academy $11,190
 • Notre Dame Jr./Sr. High School $13,190
 • Portsmouth Christian Academy $14,790
 • Seacoast Christian School $14,190
 • Eugene School District $ 12,390

Семестрові програми (школа та вартість навчання у ній):

 • Minneapolis Public Schools $18,170
 • SchoolBethlehem Academy $19,290
 • Groton-Dunstable Regional High $21,190
 • Notre Dame Junior Senior High School $19,170

Деталі про кожну школу можна дізнатись на наших сторінках у Фейсбуці (Образовательное агентство «Европейские Стандарты») та Інстаграм (educationalagency_es). Звертаємо вашу увагу, що в деяких школах зимовий семестр розпочинається ще на початку грудня.

Не зволікайте з реєстрацією! Найкращі місця закінчуються дуже швидко!

Якщо проґавте можливість поступити у школу по програмі F-1 High School USA, то залишиться лише варіант з програмою J-1 High School USA, де не можна обирати школу, а можна обрати лише бажаний регіон за додаткову плату.

Програма J-1 High School USA - 100% аналог програми FLEX

Кандидати так само навчаються в американських школах, проживають у волонтерських приймаючих сім‘ях, заглиблюються в американське середовище та покращують знання англійської під час навчання і спілкування з однолітками.

Учасники High School USA, так само як і учасники FLEX, не мають права обирати родину, місто чи школу. Хоча учасники J-1 High School USA мають можливість обрати регіон за додаткову плату.

Єдиний недолік J-1 High School USA: програма є платною. Її вартість становить $7000 за рік навчання. Але погодьтеся, що в цьому є своя справедливість.

Реєстрація на програму J-1 High School USA на другий семестр закінчується вже зовсім скоро - 15 жовтня. Приймаються заявки від кандидатів з датами народження 10.03.2001 - 01.08.2004

Обратная связь

Вы можете написать письмо администрации сайта

Наш адрес

au log white
АГЕНТСТВО МЕЖДУНАРОДНЫХ ПРОГРАММ КУЛЬТУРНОГО ОБМЕНА "ЕВРОПЕЙСКИЕ СТАНДАРТЫ


Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область, 76000

Тел: +38 (099) 092-15-31

Мы в соцсетях